Overslaan en naar de inhoud gaan

Filtermodule “12 & 16”

De filtermodules zijn beschikbaar in zowel 12″ als 16″ formaten. Deze modules bieden een reeks voordelen die ze onderscheiden van traditionele filterplaten. Onze filtermodules zijn ontworpen met een gesloten systeem, wat resulteert in een gebruiksvriendelijke bediening. Dit ontwerp elimineert lekverliezen en biedt verbeterde steriliseerbaarheid en reinigingsmogelijkheden.

Kenmerken

  • Diameter 12″ of 16″
  • Filter oppervlakte 1,8 m2 bij 12″ & 3,6 m2 bij 16″
  • Adapter type DOE & DOR

Toepassingen

Farmacie
Voeding
Dranken

Datasheets


Filtermodules van BÈTA industrie

Wij kunnen de filtermodules met bijbehorende behuizingen in zowel standaarduitvoering leveren, maar kunnen deze ook op maat maken. Zo kunnen wij geheel klantspecifieke oplossingen bieden. Onze specialisten kunnen u precies vertellen wat de beste oplossing is voor in uw proces. Bent u benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Neem dan nu contact met ons op! Dit kan telefonisch via +31 79 341 55 18 of eenvoudig via het contactformulier!

Sjoerd Scholte
Heeft u vragen over dit product?

Uw BÈTA specialist adviseert u graag

BÈTA industrie levert een complete lijn aan filtermodules met eenvoudige bediening, geen lekverliezen en betere steriliseerbaarheid en reiniging.

Offerte aanvragen